Başkan Mesajı

CEO mesajına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Mehmet Berat BATTAL
Yönetim Kurulu Başkanı

Sevgili Dostlarım,

1989 senesinden beri Türkiye’mize hizmet etmek, istihdam oluşturmak amacıyla var gücümle çalıştım, 25 yıllık ticari yaşamım boyunca değerli olduğuna inandığım birçok tecrübeler yaşadım.

Yıllar boyu tüm üretim tesislerimizin proje, kurulum ve arz aşamalarında, her kademeden çalışma arkadaşlarımın proses detayları ile ilgili tespitlerini ve önerilerini istişare ettim, vardiya değişikliklerinde beni aralıksız sahada gören ekibimin gözünde uyanan mahcubiyet ile karışmış çalışma azmini hissettim, gece gündüz fabrikaya gelerek özveri ile çalışan arkadaşlarımızı seyrederken ailemizin genişlediğini ve sorumluluğumun gün geçtikçe arttığını izledim.

Birçok modern üretim tesisi kurdum. Bünyemizde çalışan takım arkadaşlarımı, işine saygılı, bağlı ve mutlu görmek, bende bu mutluluğu daha çok insanın hak ettiği düşüncesini tetikledi ve bu feyz ile arkama bakmadan, korkmadan ve yılmadan yürüdüm.

Ben bulunması en zor şeyin inanan, cesur yürekler olduğuna inanıyorum ve zaferin korkaklara nasip olamayacağı kanaatindeyim.

TURK İlaç ve Serum Sanayi A.Ş’nin Ankara/Akyurt tesisleri, BATTAL Holding’in ilaç üretimi yapmak üzere tesis ettiği, GMP standartlarında en son teknolojiler ile donatılmış ultra modern bir tesistir.

Vatanseverliğin, ülkemizde kazandıklarımızı yine ülkemize ve ülkemiz insanının geleceğine hizmet edecek yatırımlar için kullanmak olduğuna inanıyorum.

Ömrünüzce her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim…

VATANA HİZMET BORCUMUZDUR.

Saygılarımla,
M. Berat BATTAL
Yönetim Kurulu Başkanı

Hızlı İletişim Formu

[contact-form-7 id="1296"]