İletişim

 

 

 

İletişim Formu

Turk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş.

Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Yandaki iletişim formunu kullanarak göndereceğiniz mesajlar ilgili birimimize iletilerek, bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

Adres: Büğdüz Mah. Enver Paşa Cad. No:8 Akyurt – Ankara, TR 06750

Tel: +90 (312) 837 6767 (pbx)
Fax: +90 (312) 844 2106

E-Mail: info@turkilac.com.tr
Web: http://www.turkilac.com.tr

İlaç Yan Etki/Advers Reaksiyon Bildirimi

Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da TÜFAM Advers Reaksiyon Bildirim Formu’nu doldurarak bildirimlerinizi turkilac@deltapv.com adresine gönderebilirsiniz. TÜFAM Advers Reaksiyon Bildirim Formu’nu indirmek için tıklayınız.

Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için yandaki iletişim formunu kullanabilir ya da 0216 385 9333 numaralı telefondan üzerinden bildirimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Yan etki/advers reaksiyon ile ilgili bildirimler, yasal zorunluluklar gereği, halk sağlığını korumaya fayda sağlamak amacı ile toplanmaktadır. Yan etki/advers reaksiyon ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla, iletişim bilgileriniz kullanılarak size geri dönüş yapılabilir.

Yasal Uyarı: Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.