Kontratlı Üretim

TURK İlaç ve Serum Sanayi A.Ş insan sağlığını korumayı temel alan çağdaş, bilimsel ve yüksek nitelikli üretim yaklaşımı ile ilaç sektöründe fason üretim hizmetlerinde gerek ulusal gerekse uluslararası alanda tercih edilen güvenilir çözüm ortağıdır. Sürekli gelişen kalitesi, teknoloji ve cGMP koşullarına eksiksiz uyumluluk, sorumluluk ve doküman izlenebilirliğinin yanı sıra fason üretim hizmetlerinde sağladığı operasyon süreçlerinin optimize edilmesi, bilimsel olarak uygunluğu onaylı müşteri talebine göre üretimin özelleştirilebilmesi gibi avantajlar sağlanabilmektedir.

Bu kapsamda;

  • 1 ml – 10 ml arasındaki hacimlerde aseptik koşullarda en son teknoloji ile ampul,
  • İstenen şart ve koşulda kaplanmış, paketlenmiş çoklu etkin madde ihtiva edebilecek özellikte kapsül,
  • Bilinen konvansiyonel tablet çeşitlerinin yanı sıra, çift taraflı farklı etken maddeli tablet üretimlerini nihai tüketicinin güvenle kullanacağı kalitede, her zaman yeniliği takip eden bakış açısıyla yürütmektedir.

Tümüyle cGMP’ye uygun koşullarda dizayn edilen tesisimizde katı ve ampul formundaki tüm ürünlerin farklı batch boylarındaki üretimleri, otomasyon kontrollü kapalı sistemlerle ve dünya çapında bilinen markalara ait ekipmanlarla yapılmaktadır.

Katı forma ait yarı mamullerin ambalaj işlemleri, ürünlerin ve hatalı ürünlerin ayırt edilebildiği elektronik kontrol sistemleriyle tam otomatik makinelerde el değmeden yapılmaktadır.

Ampul formlarının dolum işlemleri, bilgisayarlı sistemlerle sıcaklık, nem, partikül ölçümleri gibi tüm kritik parametrelerin anlık izlendiği proses odalarında yüksek verimlerde gerçekleştirilmektedir.

Tablet, film kaplı tablet, kapsül ve özel üretim metotlarıyla üretimi gerçekleştirilen çift katlı tabletler ile 1-10 ml arasında dolumu gerçekleştirilebilen ampuller, güncel GMP uygulamaları ve teknolojik gelişmeler takip edilerek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uluslararası standartlarda en hızlı sürelerde üretilmektedir.